Kelebek Mobil

Kelebek Mobil

Kelebek Mobil ile kelebekler gibi mobil üzerinden sohbet etmek için bence çok şanslısınız. Sitemiz yeni açıldı ve sizlere her kategoride özellikle KELEBEK Script ve KELEBEK Sohbet kategorisinde hizmet vermeyi amaçlamıştır. Kelebek Final Script üzerinden mobil uygulamayı yükleyebilir ya da scriptimizi bilgisayarınıza indirerek sohbete bağlanabilirsiniz. Hiçbir korumaya takılmadan, engelsiz bir şekilde sohbet odalarımızda sohbet edebilirsiniz.

Eskiden bu tip odalar çok tercih edilirdi. Hele bir de kelebek script olarak lider konumdaydı ama sonra pek bu tp siteler ile ilgilenilmediğinden çok düşüş yaşandı ya da kullanıcılar farklı sitelere kaydı. O yüzden bizim amacımız Kelebek Script adı altında diğer ilgilenilmeyen siteleri geçerek ya da onlardan daha fazla ilgilenerek bu ismi yaşatmak. Çünkü bizler hep zamanında bu tip sitelerde günlerimizi geçiriyorduk ve sohbet ediyorduk. Belki de bu sitelerde mIRC hayatına başladık diyebiliriz.

Artık bizler de bu tip odaları sizlerin kullanımına sunarak hep birlikte bir şeyler yapmayı hedefliyoruz. Sizlerin de desteği ile bunu başaracağımıza eminim. Bizlere destek olursanız seviniriz.

Kelebek Mobil” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tasarim81 teknoloji perakendezincirleri otomatlistesi marka-listesi kozmetikkisiselbakim hizmet-sektoru giyim-aksesuar dekorasyon-sitesi caferestoran