mIRCTurk Sohbet

mIRCTurk Sohbet

mIRCTurk Sohbet eskiden sohbet odalarının vazgeçilmez bir chat sitesiydi. Ancak mIRC ve benzeri arama terimlerinin önüne geçemedi diyebiliriz. Çünkü bu tip odalarda hayatımızın olmazsa olmazlarından ve hayatımıza giren akıllı telefonlar sayesinde her türlü internet işlerimizi telefonunuzdan kolaylıkla yapabiliyoruz. Geçmişte de daha da büyük kitlelere hizmet veren gelişen kelebek sohbet ağı çoğalmış ve diğer siteler kullanıcı sayısında düşüş yaşamıştır. Kelebek Script sitesi işte bunun için güzel bir seçenek.

mIRCTurk Sohbet ve Kelebek Türkçe seçenekleri ile kullanıcılarına güzel bir hizmet veren Kelebek Sohbet Odaları sizlere farklı bir kulvarda bulunan mIRCTurk seçenekleri ile de sohbet ve muhabbet ortamını sürdürmeyi hedeflemiştir. Sohbet odalarımızda sohbet ve chat yapmanın yanı sıra, oyun kanallarımızda oyun oynayabilir, radyo kanallarımızda radyo dinleyebilirsiniz. Ayrıca islam kanalında islam soru botumuz, english kanalında ingilizce soru botumuz da mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tasarim81 teknoloji perakendezincirleri otomatlistesi marka-listesi kozmetikkisiselbakim hizmet-sektoru giyim-aksesuar dekorasyon-sitesi caferestoran